LP2983IM5-1.2 Micropower 150 mA Voltage Regulator in SOT-23 Package For Ou stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Référence
More LP2983IM5-1.2 NS
SOT23-5
11239 in stock
More LP2983IM5-1.2 NS
SOT23-5?
13146 in stock
More LP2983IM5-1.2 NSC
new and original
600000 in stock
More LP2983IM5-1.2
NS
More LP2983IM5-1.2
15038 in stock
More LP2983IM5-1.2 NS
5205 in stock
More LP2983IM5-1.2 NS
90 in stock
More LP2983IM5-1.2 NATIONAL
SOT-25
6500 in stock
More LP2983IM5-1.2 NS
30000 in stock
More LP2983IM5-1.2 NS
IC MICRPWR REG 150MA 1.2V SOT235
176 in stock
Similar Parts of LP2983IM5-1.2
LP2983IM5-1.2/NOPB
10 suppliers
24513 in stock