K331J15C0GF5TL2 stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Référence
More K331J15C0GF5TL2
4000 in stock
More K331J15C0GF5TL2 VISHAY
new and original
19651 in stock
More K331J15C0GF5TL2
8000 in stock
More K331J15C0GF5TL2 BC
2310 in stock
More K331J15C0GF5TL2 BC COMPONENTS
3510 in stock
More K331J15C0GF5TL2 BC/VISHAY
CAP 330PF 50V CERAMIC C0G 5% COG
16000 in stock