IXTQ50N20P stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Référence
More IXTQ50N20P IXYS
TO-3P
1008 in stock
More IXTQ50N20P IXS
9240 in stock
More IXTQ50N20P
39 in stock
More IXTQ50N20P IXYS
9249 in stock
More IXTQ50N20P IXYS
1076 in stock
More IXTQ50N20P IXYS SEMICONDUCTOR
4500 in stock
More IXTQ50N20P
2000 in stock
More IXTQ50N20P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXTQ50N20P IXYS
In stock,PB-FREE,TO-3P
45000 in stock
More IXTQ50N20P IXYS
320 in stock