IXFV36N50P stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Référence
More IXFV36N50P IXYS
200 in stock
More IXFV36N50P IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFV36N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFV36N50P IXYS
Original,TO-220
56559 in stock
More IXFV36N50P IXYS
520 in stock
More IXFV36N50P
100 in stock