IXFT30N50P stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Référence
More IXFT30N50P IXYS
TO-268
1008 in stock
More IXFT30N50P IXYS
128 in stock
More IXFT30N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFT30N50P IXYS
In stock,PB-FREE,TO-268
45000 in stock
More IXFT30N50P IXYS
520 in stock
More IXFT30N50P IXYS
TO-268
5020 in stock
More IXFT30N50P IXYS
4456 in stock
More IXFT30N50P IXYS
500 in stock