IXFN120N20P stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Référence
More IXFN120N20P IXYS
510 in stock
More IXFN120N20P
100 in stock
More IXFN120N20P I X Y S
50 in stock
More IXFN120N20P IXYS
HC
120 in stock
More IXFN120N20P IXYS
TO-264
150 in stock