IXFN100N50P stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Référence
More IXFN100N50P IXYS
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IXFN100N50P IXYS
300 in stock
More IXFN100N50P
12 in stock
More IXFN100N50P IXYS
12 in stock
More IXFN100N50P IXYS
124 in stock
More IXFN100N50P IXYS
90A/500V/MOS/1U
128 in stock
More IXFN100N50P IXYS
156 in stock
More IXFN100N50P IXYS
510 in stock
More IXFN100N50P IXYS
MODULE
500 in stock
More IXFN100N50P GOULD
MODULE DC
28 in stock