IXFL80N50Q2 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Référence
More IXFL80N50Q2 IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXFL80N50Q2 IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFL80N50Q2
1000 in stock
More IXFL80N50Q2 I X Y S
IGBT/Module
50 in stock