IRGPH50S PHASE CONTROL THYRISTOR stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Référence
More IRGPH50S INTERTIOL RECTIFIER
30 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IRGPH50S IR
50 in stock
More IRGPH50S IR
TRANS,IGBT,900V MIN,28A
2480 in stock
More IRGPH50S IR
460 in stock
More IRGPH50S I R
TO-247
50 in stock
More IRGPH50S INTERNATIONAL RECTIFIER
7165 in stock
More IRGPH50S
600 in stock
More IRGPH50S
485 in stock
Similar Parts of IRGPH50S
IRGPH50S-LL
2 suppliers
50 in stock