IRF1324SPBF stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Référence
More IRF1324SPBF IR
Stock Europe - ROHS:YES
600 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More IRF1324SPBF IR
1491 in stock
More IRF1324SPBF INTERNATION RECTIFER
197 in stock
More IRF1324SPBF 132 INTERNATION RECTIFER
132 in stock
More IRF1324SPBF IR
150 in stock
More IRF1324SPBF
150 in stock
More IRF1324SPBF
45 in stock
More IRF1324SPBF
Internation.Rectifer
25000 in stock
More IRF1324SPBF IR
650 in stock