HFCN-2000 Ceramic High Pass Filter 2410 to 6250 MHz stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Référence
More HFCN-2000 (+) MINICIRCUITS
7777 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More HFCN-2000 MINICIR
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More HFCN-2000 MINI-CIRCUITS
20 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More HFCN-2000 MINICIR
52 in stock
More HFCN-2000 MINICIRCUITS
IN STOCK
60 in stock
More HFCN-2000 MINI-CIRCUITS
60 in stock
More HFCN-2000 MINI CIRCUITS
88 in stock
More HFCN-2000 MINI
5108 in stock
More HFCN-2000 MINI
100 in stock