GD3NB60SD N-CHANNEL 3A - 600V - DPAK PowerMESH TM IGBT stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Référence
More GD3NB60SD ST
TO-252
5380 in stock
More GD3NB60SD ST
ST - GD3NB60SD
60 in stock
Similar Parts of GD3NB60SD
GD4001
3 suppliers
360 in stock