FQB13N06TM stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Référence
More FQB13N06TM FSC
FSC - FQB13N06TM
2400 in stock
More FQB13N06TM FAIRCHILD
MOSFET N-CH 60V 13A D2PAK
4600 in stock
More FQB13N06TM FAIRCHILD
FAIRCHILD MOSFETS TO-263 60V N-CHANNEL QFET LOGIC LEVEL
768 in stock
More FQB13N06TM
50000 in stock
More FQB13N06TM FAIRCH
Array
225 in stock