FGPF120N30 300V, 120A PDP IGBT stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Référence
More FGPF120N30 FAIRCHILD
TO-220F
1008 in stock
More FGPF120N30
11258 in stock
More FGPF120N30 FSC
446 in stock
More FGPF120N30 FAIRCHILD
7840 in stock
More FGPF120N30 FAIRCHILD
TO-220F
2500 in stock
More FGPF120N30 FAIRCHILD
CA4
8198 in stock
More FGPF120N30 FAIRCHILD
3500 in stock
More FGPF120N30
426 in stock
More FGPF120N30
381 in stock
More FGPF120N30 FAIRCHILD
In stock,PB-FREE,TO-220F
45000 in stock
Similar Parts of FGPF120N30
FGPF120N30TU
2 suppliers
66422 in stock