FGH80N60FD2 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Référence
More FGH80N60FD2
11258 in stock
More FGH80N60FD2 FSC
572 in stock
More FGH80N60FD2 FAIRCHILD
CA4
13600 in stock
More FGH80N60FD2 FAIRCHILD
600V, 80A Field Stop IGBT
50 in stock
More FGH80N60FD2 FAIRCHILD
TO-247
3500 in stock
More FGH80N60FD2 FAIRCHILD
In stock,PB-FREE,TO-247
45000 in stock
More FGH80N60FD2 FAIRCHILD
TO-247
5020 in stock
Similar Parts of FGH80N60FD2
FGH80N60FD2TU
10 suppliers
143739 in stock