CMDZ5250B SUPER-MINI ZENER DIODE 2.4 VOLTS THRU 47 VOLTS 250mW, 5% TOL stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Référence
More CMDZ5250B CENTRAL
SOD-323
255 in stock
More CMDZ5250B CSC
SOD323
200000 in stock