CFUKF455KC4X-R0 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Référence
More CFUKF455KC4X-R0 MURATA
T&R 450/ (450 + 368) RoHs
818 in stock
M & R Communications
Address: 40 SAWGRASS DR #4 BELLPORT, New York, United States 11713
Contact: Artie, Diana   Kellerman,  Phone: 631-447-2003 , Fax: 631-447-2352
More CFUKF455KC4XR0
450 in stock
More CFUKF455KC4X-R0 MURATA ELECTRONICS
MUR
400 in stock
More CFUKF455KC4X-R0
SMD EMI Filters/Chip Ferrite B
50 in stock
More CFUKF455KC4X-R0 MUR
11+,2-5 DAYS
450 in stock
More CFUKF455KC4X-R0 MUR
455KHZ CERAMIC CHIP
900 in stock
More CFUKF455KC4X-R0 MURATA
32000 in stock