CDBCB455KCLX36-R0 stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Référence
More CDBCB455KCLX36-R0 KOA
45000 in stock
More CDBCB455KCLX36-R0 MURATA/INCOMING
500 in stock
More CDBCB455KCLX36-R0 MURATA
0.455 MHZ, CERAMIC BPF
30000 in stock