BZX85C100V stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Référence
More BZX85C100V ST
In Our Warehouse - Ship Today
1351 in stock
More BZX85C100V DIODES ZENER
/% DIODE ZENER 1W 1N4764A DO41
100 in stock
More BZX85C100V
100V 1,3W Zener
75 in stock