BZX84C47TA stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Référence
More BZX84C47TA DIODES/ZETEX
Original,SOT23-3
57746 in stock
More BZX84-C47TA ZETEX
18000 in stock
More BZX84C47TA ZETEX
DIODE ZENER 47V 250MA SOT-23
1915 in stock
More BZX84C47TA
27000 in stock
More BZX84C47TA ZETEX INC
8192 in stock
More BZX84C47TA ZETEX
18000 in stock