BZX84C27V SILIICON PLANAR VOLTAGE REGULATOR DIODE stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Référence
More BZX84C27V CDIL
REAL OEMXS!!!!
10877 in stock
More BZX84C27V MISTRAL
30000 in stock
More BZX84C27V 2035 ST
2035 in stock
More BZX84C27V ST
89+ in stock
More BZX84C27-V VISHAY
25411 in stock
More BZX84C27V NXP
4300 in stock
More BZX84C27V
1000 in stock
More BZX84C27V DIODES ZENER
/% DIODE ZENER CMS 27V SOT23
900 in stock
More BZX84C27V NXP
3 - 5 days
30000 in stock
More BZX84-C27V NXP
CA3
54000 in stock
Similar Parts of BZX84C27V
BZX84C27VCLT1
8 suppliers
66237 in stock
BZX84C27-V-GS0
2 suppliers
15000 in stock
BZX84C27-V-GS08
35 suppliers
BZX84C27-V-GS18
6 suppliers
490000 in stock
BZX84C27VLT1/23-27V/B1E
2 suppliers
6020 in stock
BZX84C27VSOT23
4970 in stock