BZX55C24V stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Référence
More BZX55C24V VISHAY
* VISHAY 500MW ZENER DIODE
3500 in stock
More BZX55C24V ST
DO-35
247545 in stock
More BZX55C24V
52 in stock
More BZX55C24V DAIWA
SX
2300 in stock
More BZX55C24V
1000 in stock
More BZX55C24V
9603 in stock
More BZX55C24V DIODES ZENER
/% DIODE ZENER 500MW 24V DO35
2600 in stock
More BZX55C24V ST
100000 in stock