BYV143F45 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Référence
More BYV143F-45 PHILIP
20A 45V ISOLATED TO-220
980 in stock
More BYV143F45 NXP
338864 in stock
More BYV143F-45 ROHS UNKNOWN PHILIPS
Bulk/Tube
119 in stock
More BYV143F-45
513 in stock
More byv143f-45
8070 in stock
More BYV143F45 PH
50/tube/ito220,dc99
490 in stock
More BYV143F-45 PH
TO-
5800 in stock
More BYV143F45 PH
131 in stock
More BYV143F45 PH
vpe:vpe:50tube
80 in stock