APT29F100B2 1000V, 29A, 0.46¥Ø Max, trr ¡Â270ns N-Channel FREDFET stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Référence
More APT29F100B2
1000 in stock
More APT29F100B2 MICROSEMI POWER PRODUCTS GROUP
Original,T-MAX
58156 in stock
More APT29F100B2 APT MICROSEMI
In stock,PB-FREE,T-MAX?/FONT>
45000 in stock