APT10026JLL Power MOS 7TM is a new generation of low loss, high voltage, stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Référence
More APT10026JLL APT
SOT-227
108 in stock
More APT10026JLL APT
494 in stock
More APT10026JLL APT
MODULE
100 in stock
More APT10026JLL FUJI
MODULE DC
50 in stock
More APT10026JLL
APT
10000 in stock
More APT10026JLL APT
HC
190 in stock
More APT10026JLL APT
8639 in stock
More APT10026JLL
MODULE DC,FUJI
50 in stock
More APT10026JLL
574 in stock