APSC2R5EC3152MHB5S stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Référence
More APSC2R5EC3152MHB5S CHEMI-CON
1796 in stock
LOW ESR 1500UF/2.5V 20% 8*11.5*3.5MM
2795 in stock