AFS434S3 SMD 434.0MHz SAW FILTER stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Référence
More AFS434S3 CRYSTAL CROSS
0.0000,Cross, 3-8wks 1reel min. Need to verify cro
9999 in stock
More AFS434S3
2088000 in stock
More AFS434S3
60000 in stock
More AFS434S3 ABRACON
2121 in stock
More AFS434S3 ABRACON
FILTER SAW 434.000MHZ SMD
1000 in stock