95PFR120 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Référence
More 95PFR120
IR
31200 in stock
More 95PFR120 VISHAY
1200V 95A Std. Recovery Diode DO-5
100 in stock
More 95PFR120 IR
DIODES, POWER PACKAGE/CASE:DO-203AB (DO-5); FORWARD CURRENT:
129 in stock