80PFR120 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Référence
More 80PFR120
IR
52400 in stock
More 80PFR120 VISHAY
1200V 80A Std. Recovery Diode DO-5
100 in stock
More 80PFR120 VIS
40 in stock
More 80PFR120 IR
DIODES, POWER PACKAGE/CASE:DO-203AB (DO-5); FORWARD CURRENT:
387 in stock
Similar Parts of 80PFR120
80PFR120W
2 suppliers
65400 in stock