80MHZ100PPM stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Référence
More 8.0 MHZ HC49US[-40~+85C] TIC
Conf OEM EXC-UNI
5353 in stock
More 80MHZ100PPM
NEW&ORIGINAL
50 in stock
More 80MHZ CRYSTAL OSC FULL CAN NKD