74ALVT16240DGG 16-bit inverting buffer/driver; 3-state stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Référence
More 74ALVT16240DGG PHILIPS
1665 in stock
More 74ALVT16240DGG PHI
624 in stock
More 74ALVT16240DGG PHI
TSSOP
1296 in stock
More 74ALVT16240DGG NXP
2768 in stock
More 74ALVT16240DGG
"""""""112"""""""""""""""""""""""""""""""
10000 in stock
More 74ALVT16240DGG PHI
233 in stock
More 74ALVT16240DGG PHILIPS
CA3
550 in stock
More 74ALVT16240DGG PHI
TSSOP
274 in stock
More 74ALVT16240DGG PHILIPS
1250 in stock
Similar Parts of 74ALVT16240DGG
74ALVT16240DGG-512
4 suppliers
4083 in stock
74ALVT16240DGG-T
2 suppliers
3456 in stock