48CTQ060STRR stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Référence
More 48CTQ060STRR VISHAY
60V 40A Schottky D2-Pak
800 in stock
More 48CTQ060STRR IR
OEM XS IL
12000 in stock
More 48CTQ060STRR VISHAY
Original,D2PAK
57907 in stock
Similar Parts of 48CTQ060STRR
48CTQ060STRRPBF
2 suppliers
11386 in stock