282-2.2KRC stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Référence
More 282-2.2KRC XICON
100 in stock
More 282-2.2K-RC XICON
RES 2.2K OHM 2W 5% METAL OXIDE T/H
430 in stock
Similar Parts of 282-2.2KRC
282-2.2-RC
2 suppliers
100 in stock
2 suppliers
84 in stock
9 suppliers
56963 in stock
282233
3 in stock
9139 in stock
4 suppliers
1100 in stock
4 suppliers
14932 in stock
15670 in stock
6 suppliers
43546 in stock
384 in stock