06036.8PB stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Référence
More 0603 6,8pF 1% MURATA
3980 in stock
Score Components Inc.
Address: 100 Sam Fonzo Drive Beverly, Massachusetts, United States 01915
Contact: Rick   Nardella,  Phone: 978-969-3334 , Fax: 978-998-4915
More 0603 68PF NPO AVX
BOX 1271
500 in stock
More 0603 68pF 50V (NPO) 5%
2245 in stock