ZXT14P20DXTA 20V PNP SILICON LOW SATURATION SWITCHING TRANSISTOR stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   No. Parte
More ZXT14P20DXTA DIODES/ZETEX
Original,8-MSOP
56447 in stock
More ZXT14P20DXTA ZETEX
SSOP-8
21 in stock
More ZXT14P20DXTA ZETEX
SOP
8000 in stock
More ZXT14P20DXTA
14400 in stock
More ZXT14P20DXTA ZETEX
1000 in stock
More ZXT14P20DXTA ZETEX
SOP08
3000 in stock
More ZXT14P20DXTA ZETEX
TRANS PNP LO SAT -20V -5A 8-MSOP
878 in stock