WA04Y470JTL REDE RESISTIVA CHIP 47 1/16W(+-5%,4P2R) stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   No. Parte
More WA04Y470 JTL KAMA
0.0000,0805 WA 47 ohm 5% T&R 2 ARRAY CONVEX
10000 in stock
More WA04Y470JTL WALSIN
WALSIN - WA04Y470JTL
10000 in stock
More WA04Y470 JTL WALSIN
10000 in stock
More WA04Y470JTL WALSIN
REDE RESISTIVA CHIP 47 1/16W(+-5%,4P2R)
30000 in stock