TL88K1R00 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   No. Parte
More TL88K1R00 HEAT SINKABLE THICK FILM RES
Ohmite
20 in stock
More TL88K1R00 OHMITE
RESISTOR HEAT SINK 1 OHM 114W
55 in stock