STU11NB60 N-CHANNEL 600V - 0.5ohm - 11A - Max220 PowerMESH MOSFET stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   No. Parte
More STU11NB60
9800 in stock
More STU11NB60 S T
50 in stock
More STU11NB60
593 in stock
More STU11NB60 ST
212 in stock
More STU11NB60 ST
CM EX
150 in stock
More STU11NB60 ST
08+/09+
6000 in stock
More STU11NB60 0
MAX220
174 in stock
More STU11NB60 ST
TO
5880 in stock
Similar Parts of STU11NB60
STU11NB601
2 suppliers
250000 in stock