STP6N50FI N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE POWER MOS TRANSISTOR stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   No. Parte
More STP6N50FI ST
TO-220
5380 in stock
More STP6N50FI STM
338852 in stock
More STP6N50FI
30000 in stock
More STP6N50FI S T
TO-
50 in stock
More STP6N50FI ST
CA3
18530 in stock
More STP6N50FI
593 in stock
More STP6N50FI
431 in stock
More STP6N50FI ST
TO-220
10600 in stock
More STP6N50FI ST
5000 in stock