STP60NS04ZB N-channel clamped - 10mohm - 60A - TO-220 Fully protected Me stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   No. Parte
More STP60NS04ZB ST
TO-220
5000 in stock
More STP60NS04ZB STM
338831 in stock
More STP60NS04ZB ST
POWER MOSFET
5266 in stock
More STP60NS04ZB ST
In stock,PB-FREE,TO 220 MONOC. .
45000 in stock
More STP60NS04ZB ST
TO 220 AB NON ISOL
5727 in stock
More STP60NS04ZB ST
TO 220 MONOC. .
5020 in stock
More STP60NS04ZB ST
4447 in stock
More STP60NS04ZB 05
ST
9100 in stock