STP50N06FI N - CHANNEL ENHANCEMENT MODE POWER MOS TRANSISTOR stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   No. Parte
More STP50N06FI STM
338870 in stock
More STP50N06FI
18530 in stock
More STP50N06FI S T
TO-
50 in stock
More STP50N06FI ST
in stock
140 in stock
More STP50N06FI ST
BINI
5000 in stock
More STP50N06FI ST
TO-220
3500 in stock
More STP50N06FI ST
83 in stock
More STP50N06FI
672 in stock
More STP50N06FI ST
TO-220
10600 in stock
More STP50N06FI ST
18530 in stock