STP3N50XI N-CHANNEL enhancement mode power mos transistor stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   No. Parte
More STP3N50XI ST
TO-220
5380 in stock
More STP3N50XI STM
338843 in stock
More STP3N50XI
18530 in stock
More STP3N50XI S T
TO-220
50 in stock
More STP3N50XI ST
CA3
18530 in stock
More STP3N50XI
598 in stock
More STP3N50XI
380 in stock
More STP3N50XI
STP3N50XI
46 in stock
More STP3N50XI ST
10600 in stock