STGW35NB60SD N-CHANNEL 35A - 600V - TO-247 Low Drop PowerMESH TM IGBT stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   No. Parte
More STGW35NB60SD STM
1200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More STGW35NB60SD ST MICROELECTRONICS
210 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More STGW35NB60SD STM
FAC-NEW IDAVN1506
4255 in stock
More STGW35NB60SD SGS
60 in stock
More STGW35NB60SD ST MICROELEC
370 in stock
More STGW35NB60SD 326 ST MICROELECTRONICS
326 in stock
More STGW35NB60SD ST
400 in stock
More STGW35NB60SD
670 in stock
More STGW35NB60SD ST
1297 in stock
More STGW35NB60SD
IGBTs Insulated Gate Bipolar T
50 in stock