STGP30NC60K 30 A - 600 V - short circuit rugged IGBT stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   No. Parte
More STGP30NC60K ST
IGBT & Power Bipolar
4406 in stock
More STGP30NC60K VISHAY
Original,TO-220
57022 in stock
More STGP30NC60K ST
In stock,PB-FREE,TO 220 AB NON ISOL
45000 in stock
More STGP30NC60K STMICRO
new and original
58047 in stock
More STGP30NC60K ST
TO 220 AB NON IS
5020 in stock
More STGP30NC60K ST
1000 in stock