STGE50NB60HD N-CHANNEL 50A - 600V ISOTOP PowerMESH IGBT stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   No. Parte
More STGE50NB60HD STM
51 in stock
More STGE50NB60HD STM
2743 in stock
More STGE50NB60HD ST
647 in stock
More STGE50NB60HD
9800 in stock
More STGE50NB60HD ST
MODULE
558 in stock
More STGE50NB60HD IXYS
MODULE DC
11 in stock
More STGE50NB60HD ST
CA3
1000 in stock
More STGE50NB60HD
MODULE DC,IXYS
11 in stock