STD60NF55LT4 N-channel 55V - 0.012¥Ø - 60A - DPAK/IPAK STripFET¢â II Powe stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   No. Parte
More STD60NF55LT4 ST MICROELECTRONICS
55 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More STD60NF55LT4
NEW&ORIGINAL
82 in stock
More STD60NF55LT4 STM
200 in stock
More STD60NF55LT4 STM
5000 in stock
More STD60NF55LT4 STM
22500 in stock
More STD60NF55LT4
5000 in stock
ST
50 in stock
More STD60NF55LT4 STM
338831 in stock
4000 in stock