STB80NF55L-06 N - CHANNEL 55V - 0.005 ohm - 80A D2PAK STripFET POWER MOSFE stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   No. Parte
More STB80NF55L-06 ST
TO-263
5000 in stock
More STB80NF55L-06 ST
ST - STB80NF55L-06
34000 in stock
More STB80NF55L06 STM
338837 in stock
More STB80NF55L-06
9800 in stock
More STB80NF55L-06 S T
TO-263
50 in stock
More STB80NF55L-06 ST
30000 in stock
More STB80NF55L-06
247 in stock
More STB80NF55L-06 ST
In stock,PB-FREE,D2PAK
45000 in stock
More STB80NF55L-06 ST
D2PAK; TO 220 MONOC. .
5600 in stock
More STB80NF55L-06 ST
SOT-263
5000PCS in stock
Similar Parts of STB80NF55L-06
STB80NF55L-06T4
30 suppliers
531082 in stock