STB4NC50 N-CHANNEL 500V - 2.2ohm - 4A D2PAK PowerMesh¢âII MOSFET stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   No. Parte
More STB4NC50 STM
49955 in stock
More STB4NC50
50000 in stock
More STB4NC50 S T
TO-263
50 in stock
More STB4NC50 ST
30000 in stock
More STB4NC50
459 in stock
More STB4NC50 ST
TO-263
10600 in stock
More STB4NC50 ST
50000 in stock
More STB4NC50 ST
TO
8000 in stock