ST330S14P0 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   No. Parte
More ST330S14P0
OEM EXCESS
284 in stock
More ST330S14P0 VISHAY
1400V 330A Phase Control SCR TO-209AE (TO-118)
56 in stock
More ST330S14P0 VISHAY/SEMICONDUCTORS
Original,TO-118
58229 in stock
More ST330S14P0 IR
THYRISTOR CURRENT, IT AV:330A; REPETITIVE REVERSE VOLTAGE:14
52 in stock
More ST330S14P0 IR
54 in stock
Similar Parts of ST330S14P0
ST330S14P0L
2 suppliers
548 in stock