ST173S12PFP0 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   No. Parte
More ST173S12PFP0 IR
OEM EXCESS
278 in stock
More ST173S12PFP0 I R
50 in stock
More ST173S12PFP0 VISHAY
1200V 275A Inverter Thyristor TO-209AB (TO-93)
12 in stock
More ST173S12PFP0 VISHAY/SEMICONDUCTORS
Original,TO-93
6202 in stock
Similar Parts of ST173S12PFP0
ST173S12PFP0L
2 suppliers
534 in stock